Zastąp nudne firanki wyjątkowymi roletami

 

Zastąp nudne firanki wyjątkowymi roletamiKiedy otwieramy własny biznes zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu ewentualnego klienta oraz… oszczędności w wykończeniu wnętrz. Czy istnieje sposób dzięki któremu wnętrze może wyglądać elegancko i zachęcająco dla klientów, a jednocześnie odbędzie się to niewielkim nakładem kosztów oraz środków. Oczywiście, to rolety rzymskie Warszawa.

Otwarcie lokalu gastronomicznego to próba sił. Pierwsi klienci będą mogli ocenić, czy podoba im się wystrój. Przede wszystkim warto zawsze postawić na dyskretną elegancję. To z pewnością zapewnią rolety w oknach. Dostępne są w kilku wariantach i z powodzeniem mogą zastąpić sztampowe firanki, które kojarzą się z babcinym pokojem. Dostępne są rolety przezroczyste i półprzezroczyste, a także zabudowane, w wielu wzorach i kolorach. Kolor dobrać można ze względu na ściany lub inne elementy wystroju, jak obrusy, pokrowce na krzesła a nawet serwetki. Wszystko powinno harmonizować z jeszcze jedną rzeczą jaką jest… rodzaj kuchni serwowanej przez daną restaurację.

Lekko przysłonięte okna tworzyć będą atmosferę intymności, która pozwoli gościom odciąć się od świata zewnętrznego i rozluźnić się. Przyniesie to korzyść szczególnie osobom z miejscami przy oknach. Nie każdy lubi jeść wiedząc, że ulicą przechodzą inni, którzy chcąc nie chcąc zaglądają w talerz. Szczególnie wieczorem przy dobrym oświetleniu jest to wyjątkowo nieprzyjemne.

Montując odpowiednie rolety w oknach nie tylko restauracji ale także na przykład gabinetach medycznych, takich jak gabinety masażu czy kosmetycznych spełniamy podobną funkcję co gdzie indziej – pozwalamy się rozluźnić.

Osoby prowadzące własny biznes mają zwykle wiele na głowie. Rolety rzymskie to prosty i skuteczny sposób na dobry i oryginalny wystrój. Ich montaż nie wymaga wezwania fachowca, a zajmuje nie dłużej niż kilka minut. Poza tym rolety rzymskie nie są drogie, a równocześnie niezwykle łatwe do utrzymania w czystości, gdyż tkaninę można zdjąć podobnie jak zwykłą zasłonę i po prostu wyprać. Rolety sprawiają, że w lokalu jest optycznie więcej miejsca, niż gdyby na ich miejsce powiesić zasłony.

Dodatkowe informacje znajdziesz na http://www.meblark.com/produkty/rolety

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>