Zaawansowana chirurgia plastyczna

 

Piękne piersi są marzeniem każdej kobiety. Jest to jeden z największych kobiecych atutów, ale niekiedy także powód damskich kompleksów. Powiększanie biustu to zaawansowana chirurgia plastyczna dająca o wiele więcej aniżeli skuteczne diety i wyczerpujące ćwiczenia.

Specjalistyczne zabiegi estetyczne w tym zakresie polegają na wprowadzeniu do piersi implantów. Mają one służyć zwiększeniu rozmiaru biustu, ale także nadawać mu odpowiedni kształt. Najpopularniejszymi są silikonowe implanty. Warto jednak wiedzieć, że na rynku chirurgicznym dostępne są implanty o rożnym kształcie powierzchni i wypełnieniu. Ważne, aby były one odpowiednio dopasowane pod każdym względem.

Doskonoła estetyka

Zaawansowana chirurgia plastycznaTo bowiem w dużej mierze od założonego implantu zależy efekt operacji. Bardzo istotną kwestią wydaje się tu być dobranie właściwego rozmiaru piersi. Należy pamiętać o tym, że nie mogą być one zbyt duże, gdyż wyglądałyby wówczas nienaturalnie. Przed operacją lekarz powinien wziąć pod uwagę zarówno nasze oczekiwania, jak i rozwiązania najlepsze z medycznego punktu widzenia. Profesjonalna chirurgia plastyczna warszawa z pewnością pomoże nam w odpowiednim wyborze, a więc takim, z którego pacjentka będzie w pełni zadowolona. Przy takiej decyzji liczą się jednak nie tylko oczekiwania klientek względem pożądanego rozmiaru piersi, ale również doskonała estetyka. Jeśli piersi będą zbyt duże, osoba poddająca się operacji nie będzie zadowolona z jej efektu, mimo że zawsze marzyła o dużym Biście.

Pooperacyjny ból

Zanim jednak poddamy się operacji, powinniśmy wziąć pod uwagę wszelkie za i przeciw. Jest to bowiem bardzo poważna decyzja, wymagająca ingerencji w nasze ciało. Lepiej jeśli będzie ona starannie przemyślana i w pełni świadoma. Musimy przede wszystkim zdawać sobie sprawę z pooperacyjnego bólu, który będzie nam towarzyszył przez kilka tygodni po zabiegu. Powiększanie biustu to nie lifting kosmetyczny, ale konieczność użycia skalpela, założenia szwów i długiego gojenia się ciała, w które zaingerował chirurg. Osoby ze słabą psychiką powinny zostać wcześniej przygotowane do skutków zabiegów przez psychologa, jak również być pod jego opieką w trakcie gojenia się ran.

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>