Vantage Development notuje wzrost sprzedaży

 

Raporty Emmerson to kwartalne zestawienia obrazu przemian runku deweloperskiego budownictwa mieszkaniowego w konkretnym mieście oraz w w jego poszczególnych dzielnicach. Znajdują się tam ceny bieżące i historyczne na rynku pierwotnym, stopień wyprzedania oferty miasta, wielkość rynku pierwotnego miasta w ostatnich czterech kwartałach i mapy miasta oraz poszczególnych dzielnic pokazujące lokalizację inwestycji mieszkaniowych realizowanych na danym terenie.

To więc bardzo szczegółowe zestawienie, z którego wynika, że liderem sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych za rok 2015 we Wrocławiu jest spółka deweloperska Vantage Development!

Rekordowa liczba

W 2015 roku może pochwalić się rekordową liczbą sprzedaży mieszkań na przestrzeni ostatnich lat! Z liczb wynika bowiem, że Vantage Development sprzedał w 2015 roku 613 mieszkań, a rok wcześniej były to 263 lokale. W 2013 roku sprzedali 186 mieszkań, a w 2012 roku liczba sprzedanych mieszkań wynosiła „zaledwie” 157. Ten ogromny skok sprzedaży wynika między innymi z zakończenia kolejnego etapu realizacji jednej z największych inwestycji, czyli Promenad Wrocławskich. Tylko w ten inwestycji znajduje się bowiem dwa tysiące mieszkań, trzy parki rekreacyjne oraz 90 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Atrakcyjna lokalizacja

Vantage Development notuje wzrost sprzedażyŁącznie Promenady Warszawskie mają powierzchnię 15 hektarów, czyli jeden deweloper stworzył tak naprawdę nową dzielnicę w samym centrum Wrocławia. Lokalizacja jest wyjątkowo atrakcyjna, znajduje się bowiem trzy kilometry od Rynku i tuż nad Odrą. Nic więc dziwnego, że deweloper postanowił oddać mieszkańcom Promenad Wrocławskich także prywatną marinę! Na terenie Promenad Wrocławskich znajdują się także liczne kawiarenki i restauracje oraz sklepy. W niedalekiej odległości są przystanki komunikacji miejskiej. To bez wątpienia najlepsze miejsce do życia we Wrocławiu. Stąd wysoka sprzedaż mieszkań, którą może szczycić się Vantage Development.

Zajrzyj na: http://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>