Torty na indywidualne zamówienie

 

Torty na indywidualne zamówienieW naszym życiu zdarzają się przeróżne okazje, kiedy wypada zamówić tort i podać go naszym gościom. Najczęściej bywają to uroczystości rodzinne, takie jak śluby, urodziny, czy komunie. Bardzo często zamawiamy więc torty okolicznościowe, które często wszystkie wyglądają identycznie. Okazuje się jednak, że istnieje możliwość zamówienia tortu, który przygotowany zostanie specjalnie dla nas, według naszego własnego projektu. Takie usługi świadczą tylko niektóre cukiernie, zwłaszcza te internetowe. Jedną z cukierni, gdzie można zlecić wykonanie własnego projektu jest internetowa witryna e-torty.pl

Niespodziewanie dużo osób decyduje się ostatnimi czasy na zamawianie takich tortów, które ktoś przygotowuje dla nich na specjalne zamówienie. Zazwyczaj są to młode pary, które w taki sposób chcą uczcić najszczęśliwszy dzień w życiu. Najczęściej torty przygotowane dla nich związane są ze wspólnymi pasjami młodych małżonków, ich hobby, czy też ze sposobem poznania się. Często bywają to na przykład mapy miejsc, do których chcieliby się oni razem udać.

Torty niespodzianki

Bywa także, że takie torty zamawiane są w ramach prezentu niespodzianki, na przykład dla solenizanta. Często torty takie przedstawiają przedmioty związane z pracą zawodową danej osoby, lub jej pasją. Mogą być to książki, globusy, narzędzia, czy też samochody. Umiejętności cukierników są naprawdę wysokie, a dysponują oni materiałami dekoracyjnymi, które są całkowicie jadalne. Niekiedy samodzielnie wykonują oni wszystkie ozdoby, an przykład z czekolady, czy też z cukru. Bywa więc, że tort powstaje nawet przez kilka dni i w ostatecznym rezultacie jest dość drogim prezentem. Warto jednak przekonać się do takiego rozwiązania, ponieważ ta forma niewątpliwie sprawi ogromną radość osobie, która zostanie torem obdarowana.

Dostarczenie tortów

Torty z cukierni internetowych są zwyczajowo dowożone przez kuriera pod wskazany adres o konkretnej godzinie, można więc w ten sposób podwójnie kogoś zaskoczyć i sprawić mu naprawdę ogromną niespodziankę. Nikt nie spodziewa się przecież takiego prezentu dowiezionego do domu.

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>