Szukając biura do wynajęcia

 

Szukając biura do wynajęcia

Wedle ogólnie dostępnych danych w Warszawie nawet trzydzieści procent pomieszczeń biurowych czeka nadal na swojego najemcę. Wydawałoby się zatem, że znalezienie biura w Warszawie jest zadaniem prostym.

Nic bardziej mylnego. Znalezienie biura, które będzie odpowiadało naszym indywidualnym potrzebom, jest zadaniem niezwykle trudnym.

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, staję po pewnym czasie przed koniecznością wyprowadzenia biura z własnego domu

W tym celu musi oczywiście poszukać pomieszczenia, które będzie nie tylko zaspokajało nasze potrzeby, ale też odpowiadało klientom, którzy poszukiwać będą naszej firmy. Chodzi tu nie tylko o odpowiednie przygotowanie pomieszczenia biurowego, ale też jego lokalizacje. Pewnym wyjściem jest oczywiście samodzielnie poszukiwanie wymarzonego pomieszczenia biurowego. Nie jest to jednak wygodne. Musimy na piechotę obejrzeć wiele lokalizacji lub zasięgnąć informacji przez telefon. Jest to nie tylko czasochłonne, ale oznacza też konieczność naocznego przekonywania się o brakach i wadach danego pomieszczenia. Ogłoszeniodawcy zamieszczają bowiem tylko te informacje, które wydają im się istotne, co nie do końca musi odpowiadać naszemu zapotrzebowaniu na wiedze.

Więcej na http://www.officemap.pl/

Internet

Dużo korzystniejszym i szybszym rozwiązaniem jest wykorzystanie przeglądarki zawierającej wszystkie aktualne ogłoszenie i za jej pośrednictwem poszukiwanie pomieszczenia dla naszej firmy. Za jej pośrednictwem możemy jasno określić nasze preferencje na przykład co do lokalizacji. Wystarczy, że wpiszemy biura do wynajęcia warszawa – śródmieście i system sam odrzuci wszystkie inne lokalizacje, nie marnując naszego czasu, ogłoszeniami, które są dla nas nieprzydatne. Co więcej, przeglądarka oferuje nam pełen opis każdej lokalizacji. Otrzymamy komplet zdjęć, które pozwolą nam ocenić czy biuro nadaję się do naszych potrzeb oraz pakiet wiadomości, które z punktu widzenia użytkownika są niezwykle istotne. Dowiemy się zatem ile jest miejsc parkingowych w danym budynku, oraz czy na miejsce położony został światłowód.

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>