Promenady Wrocławskie stawiają na bezpieczeństwo

 

Promenady Wrocławskie stawiają na bezpieczeństwoPromenady Wrocławskie to jedna z największych inwestycji Vantage Development. Budowa rozpoczęła się w 2011 roku, a jej koniec szacowany jest na 2020 rok. Promenady Wrocławskie to kilka kwartałów budynków mieszkalnych w okolicach ulic Rychwalskiej i Zakładowej – czyli w samym środku Wrocławia! W ramach budowy obiektów mieszkaniowych równolegle jest realizowana budowa pięciu biurowców, w ramach Promenady Business Park. Inwestycja ma więc spory wpływ na obraz zmieniającego się Wrocławia. Tym bardziej, że Vantage Development, w ramach inwestycji zrealizuje również projekt budowy bulwaru wzdłuż prawego brzegu Odry.

Obszary rekreacyjne

Pojawi się także nowa marina z której będzie mógł korzystać każdy, kto ma na Odrze łódkę. Do obszarów rekreacji na ternie Promenad Wrocławskich należą także trzy parki o łącznej powierzchni ponad 3 ha oraz kilka boisk i placów zabaw. Docelowo na Promenadach Wrocławskich będzie mogło zamieszkać kilkanaście tysięcy osób. Generalnie mogłoby to budzić obawy o bezpieczeństwo – w końcu taka ilość różnych lokatorów, ich gości, a także mieszkańców Wrocławia po prostu korzystających z atrakcji Promenad Wrocławskich teoretycznie mogłaby przyczynić się do naruszenia ładu społecznego. Niedostosowanie się do zasad ciszy nocnej, śmiecenie na osiedlu, może i drobne dewastacje – ale nie tym razem! Osiedle Promenady Wrocławskie będzie mieć własną ochronę.

Całodobowy monitoring

Po pierwsze będzie ogrodzone, a po drugie: będzie monitorowane całą dobę, codziennie. Nie ma więc szans, żeby jakikolwiek wybryk uszedł na sucho. Dodajmy także, że kamery monitoringu działają także prewencyjnie. Warto także dodać, że Promenady Wrocławskie będą całkiem nowym osiedlem z szeroką listą usług handlowych i biznesowych, co przy dzisiejszej kulturze tego otoczenia gwarantuje, że na Promenadach Wrocławskich będzie toczyć się sielskie życie. Każdy, kto jest zainteresowany zamieszkaniem na Promenadach Wrocławskich powinien się skontaktować z jednym z konsultantów Vantage Development.

Zobacz też: http://promenadywroclawskie.pl/

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>