Poprawianie wyglądu

 

Chirurgia plastyczna daje nam obecnie wiele możliwości na poprawienie swojego wyglądu. Kobiety, dla których uroda jest szczególnie ważna poddają się rozmaitym operacjom plastycznym takim jak lifting czy powiększanie biustu. Zachęca bogata oferta różnego rodzaju klinik i gabinetów, w których się je wykonuje.

Co więcej, rynek usług chirurgicznych oraz ich powszechność sprawiły, że coraz więcej osób może sobie pozwolić na tego typu zabiegi estetyczne. Powiększanie biustu jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych. Polega ona na wstawieniu implantów, które wypełniają pierś od wewnątrz, czyniąc ją pełniejszą, a przez to większą. Ważne jest, aby implant był dobrze dopasowany, zarówno pod względem rozmiaru, kształtu, jak i materiału, z którego jest wykonany.

Implanty

Poprawianie wygląduNajczęściej stosuje się implanty wypełnione silikonowym żelem, ale dostępne są także wypełnione kwasem solnym. Jeśli chodzi o ich kształt, mamy do wybory okrągłe bądź anatomiczne – przypominające kształtem łzę. Powierzchnia implantu może być gładka lub chropowata (implanty teksturowe). W przypadku tej drugiej implant lepiej łączy się z naturalnymi tkankami piersi. Implanty należy wybierać biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw. Trzeba pamiętać, że to od nich zależy ostateczny rezultat operacji. Wiele kobiet marzy o większym i pełniejszym biuście, którego niestety nie gwarantuje odpowiednia dieta i ćwiczenia. Jest to bowiem jeden z najbardziej znaczących elementów, który decyduje o atrakcyjności pań.

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna warszawa daje tę możliwość wszystkim, którzy pragną cieszyć się krągłymi i obfitymi piersiami. Istnieje wiele metod chirurgicznej plastyki piersi. Podstawą jest wspomniane wcześniej wstawienie implantów. Mogą one być jednak różnych rozmiarów, kształtów, a nawet mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Do najpopularniejszych należą implanty silikonowe – estetyka tych jest najlepsza. Warto jednak wiedzieć, że mamy również do wyboru wypełnienie kwasem solnym. Najważniejszy jednak jest rozmiar biustu, na który się decydujemy. Ważne, by piersi nie były zbyt duże w stosunku do sylwetki. W końcu chodzi nam o to, by ładnie i atrakcyjnie wyglądać. Od naszego wyboru zależy bowiem powodzenie i efekt operacji.

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>