Pizza w Zabrzu – smak i tradycja

 

Pizza w Zabrzu – smak i tradycjaMówi się, że prawdziwą pizzę można zjeść jedynie we Włoszech, jednak wielokrotnie przekonaliśmy się, że w naszym kraju pracują również zawodowcy, dzięki którym możemy poczuć smak Sycylii, czy Neapolu. Jaka powinna być idealna pizza? Przede wszystkim miękka, na cienkim, lecz dobrze wyrośniętym cieście, pełna smaku i aromatu. Wszystko zależne jest od jakości ciasta, które powinno być przygotowane już dzień wcześniej, lekkie i wyjątkowo cienkie, aby czuć dokładnie smak łagodnego i dobrze doprawionego sosu pomidorowego oraz innych składników. Sekretem są również wysokiej jakości składniki, które w odpowiednim połączeniu dają prawdziwą symfonię smaków. Główną rolę na pizzy gra oczywiście ser, który powinien być dobrego gatunku, aby nie tracić walorów smakowych podczas pieczenia. Nie można również zapomnieć o ziołach oraz przyprawach, takich jak bazylia, czy oregano.

Rodzaj pieca także ma znaczenie

Najlepsza pizza powinna być przygotowywana w piecu opalanym drewnem, dzięki czemu zyskuje delikatny zapach dymu, a ranty są odpowiednio wypieczone i chrupiące. Na prawdziwą ucztę zapraszamy na Śląsk – pizza w Zabrzu w restauracji Twist (clubtwist.pl) wykonywana jest przez prawdziwych fachowców, którzy dbają o to, aby każde danie zadowoliło gusta klientów. Lokal słynie nie tylko z dobrej kuchni, ale również z przyjemnej i domowej atmosfery. To doskonałe miejsce zarówno na rodzinny obiad, jak i kolację we dwoje, można również zorganizować u nas przyjęcie okolicznościowe, któremu towarzyszyć będzie smaczne i gustowne menu. Dzisiaj ludzie mają o wiele większą świadomość smaku i poszukują całkiem nowych doznań. Cieszymy się, że restauracja serwuje coś wyjątkowego i przyciąga spora liczbę gości każdego dnia.

Pizzeria Twist

W pizzerii Twist istnieje możliwość zorganizowania różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, oferujemy także menu cateringowe dla naszych klientów. Bogaty wybór dań z pewnością umożliwi skomponowanie ciekawego, a przede wszystkim smacznego menu. Znajdziemy tu bowiem nie tylko wyśmienite pizze, ale także dania z kuchni europejskich, które zachwycą podniebienia każdego klienta. Zapraszamy do przekonania się, że pizza w Zabrzu potrafi zachęcić swoim smakiem nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>