Moda według Roberta Kupisza

 

Rober Kupisz wprawdzie od niedawna jest projektantem mody (jego pierwszy pokaz miał miejsce w 2011 roku), ale od razu po debiucie trafił do czołówki polskich projektantów. Nie bez znaczenia był na pewno fakt, że doskonale był znany w showbiznesie jako stylista fryzur, zatem jego artystyczne zdolności zapewniły mu pewien rozgłos. Jego ubrania są niebanalne w stylu i fasonach i mocno wyróżniają się na tle innych znanych polskich projektantów. Co czyni je wyjątkowymi?

Większość polskich projektantów, jak Łukasz Jemioł, duet Paprocki&Brzozowski czy Gosia Baczyńska, tworzą ubrania wytworne, eleganckie i przeznaczone głównie na wielkie wyjścia. Natomiast wszystkie nowe kolekcje Kupisza to przede wszystkim bardzo oryginalne i swobodne stylizacje, wchodzące w ramy stylu miejskiego, ale znacznie bardziej rockowe niż zazwyczaj widuje się u innych twórców mody. W ubraniach Kupisza najlepsze jest chyba to, że nosić może je każda kobieta, inaczej niż w przypadku większości projektów choćby wymienionych twórców – zwykła śmiertelniczka po prostu nie miałaby ich gdzie założyć, bo idealne są na wielką galę. Natomiast utrzymane w stylu rockowym, underground’owym, a przede wszystkim bardzo swobodnym bluzki, spodnie, t-shirty czy swetry można założyć praktycznie wszędzie (o ile w pracy nie obowiązuje dress code). Wbrew pozorom, nie są wcale dedykowane tylko dla bardzo młodych osób, ale są świeże, młodzieńcze i nosząc je, można się poczuć jak wtedy, gdy miało się kilkanaście lat. Mimo to na pewno żadna kobieta nie będzie miała obaw związanych z zarzutami, że chce się na siłę odmłodzić, bo u Kupisza można też znaleźć bardziej stonowane stroje.

Wobec tego wszystkiego nie dziwi fakt, że ubrania Kupisza bardzo chętnie noszą gwiazdy. Kiedy chcą odpocząć od obcisłych czy zwiewnych sukni, jakie zakładają na pokazy mody czy premiery filmowe i mają ochotę ubrać się wygodnie, luźno, ale wciąż modnie (wszak zawsze jakiś paparazzi może im zrobić zdjęcie, nawet podczas wyprawy po zakupy), chętnie odwiedzają jego atelier. Co ciekawe, również „zwykłe” kobiety w dużej części mogą sobie pozwolić na ciuch od Roberta Kupisza, gdyż w porównaniu do innych projektantów, ma on stosunkowo niewysokie ceny. Na szczęście jednak w tym przypadku nie oznacza to bynajmniej gorzej jakości ubrań.

Zobacz także: Hurtownia outlet

Tagi:

 
 
 

1 Komentarze

 
  1. Adelka pisze:

    Coś przepięknego!!! Bardzo chciałabym mieć taki talent, do tworzenia takich ślicznych drobiazgów, jak Ty. 🙂 Podziwiam 🙂

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>