Magia świąt według dzieci

 

Magia świąt według dzieciŚwięta Bożego Narodzenia to okres szczególnie wyjątkowy dla młodych osób. Spotkania z rodziną, jedzenie, dekoracje oraz co najważniejsze – prezenty. To wszystko składa się na niesamowity klimat, który najbardziej odczuwają dzieci.

Każdy z nas w swoim najmłodszych latach wierzył w istnienie Świętego Mikołaja, a co niektórzy nadal wierzą. Podczas przygotowań do świąt nie było lepszego uczucia niż wyczekiwanie na ten dzień, w którym otrzymamy prezenty. Najważniejsze jest to, aby to były wymarzone prezenty.

Jego warto prosić o prezenty

Wszystkie dzieci, niezależnie od tego czy potrafią pisać czy też nie, pragną napisać listy do Mikołaja, w którym napiszą o czym marzą oraz jakie są ich oczekiwania. Forma listu nie ma znaczenia – może to być szczegółowy tekst, wypunktowane marzenia lub rysunek. Święty Mikołaj rozszyfruje nawet najbardziej skomplikowane listy. Pamiętajmy, że rzeczy nie muszą być koniecznie materialne, ponieważ Mikołaj ma dar spełniania wszystkich marzeń. Można prosić na przykład o to, aby wszyscy na świecie byli szczęśliwi chociaż przez jeden dzień, albo żebyśmy zawsze się uśmiechali. Tutaj nie ma ograniczeń.

A może warto zwrócić się do Pani Mikołajowej?

Według plotek krążących na całym świecie wiemy, że również pani Mikołajowa lubi otrzymywać listy, dlatego zaczynając pisać list nie ograniczajmy się tylko do zwrotu „Drogi Święty Mikołaju!”. Możemy również dopisać do tego panią Mikołajową, a na końcu listu pozdrowić wszystkie renifery, ponieważ to one pomagają Mikołajowi w dostarczaniu prezentów. Tak ważne istoty nie mogą czuć się zapomniane.

Pamiętajmy o tym, że Mikołaj wraz ze swoja rodziną lubi prezenty. Nie za duże oraz nie za kosztowne, ponieważ dla niego liczy się gest. Wystarczy mała laurka dołączona do listu, w której możemy podziękować za wykonywaną pracę oraz narysować coś ciekawego. Mikołaj to osoba, która lubi wszystko, więc nie przejmujmy się za bardzo jeżeli nasze zdolności rysunkowe nie są na najwyższym poziomie.

Gdzie wysłać list do Mikołaja?

Adres przyjaznego brodacza w czerwonym kostiumie jest ogólnodostępny. Jeżeli chcesz wysłać list to na kopercie wpisz ten adres:
Santa Claus
Santa Claus Main Post Office
FI-96930 Arctic Cricle
FINLAND

Tutaj możecie przeczytać więcej na temat adresu Św. Mikołaja: http://www.listymikolaja.pl/wysylka.html

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>