Jak wiele zależy od cateringu

 

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu młodych ludzi, wstępujących na wspólną drogę życia. Dlatego chcemy, by chwile te były cudowne, wymarzone i niezapomniane. Powstaje coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się organizacją przyjęć. W ich ofercie można znaleźć między innymi wybór sali weselnej, orkiestry, przygotowanie menu, zatrudnienie firmy cateringowej, pomoc przy wyborze sukni ślubnej czy garnituru, dekoracje weselne itp. Jest to opcja przede wszystkim dla tych, którzy chcą, by ich przyjęcie było dopracowane, jednak nie mają zbyt wiele czasu na organizację we własnym zakresie.

Zatrudniając profesjonalistów od przygotowywania przyjęć, możecie być pewni, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a zarówno para młoda, jak i zaproszeni gości, nigdy nie zapomną tego fantastycznego wieczoru.

Planując wesele powinniśmy przede wszystkim pomyśleć o firmie cateringowej. W ten sposób możemy zdobyć serca naszych gości. Zapewniając im doskonałe jedzenie sprawimy, że będą czuli się dobrze, znajdą siłę na długą zabawę i umilą zarówno nam, jak i sobie ten przepiękny wieczór. Firmy cateringowe prześcigają się w ofertach menu weselnego. Możemy zażyczyć sobie wykwintnych potraw, egzotycznych smaków, pięknie podanych dań. W ostatnim czasie panuje moda na serwowanie swoim gościom fontann z czekolady, wina czy szampana. Piękna rzeźba oblana czekoladą to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy z pewnością chętnie skosztuje kubeczka czekolady, by wzmocnić się energetycznie po intensywnych hulankach. Co więcej fontanny tego typy wyglądają bardzo efektownie. Nadają miejscu podniosłego charakteru, dzięki czemu tak samo podniosła staje się chwila, w której uczestniczymy. Równie często organizujący przyjęcia decydują się na skorzystanie z tak zwanego stołu polskiego, a więc oddzielonego od stołów, przy których siedzą goście, kącika z typowo polskim jadłem. Znajdziemy tu na pewno różnego rodzaju mięsa: szynki, kiełbasy, świetnie przyrządzoną karków. Nie powinno zabraknąć też tradycyjnego chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Częstym dodatkiem do takich stołów jest również alkohol, może nim być na przykład lokalne piwo.

Ale catering to nie tylko usługi gastronomiczne, to również obsługa kelnerska. Warto zadbać o to, by była ona na jak najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa kelnerska wpływa bowiem znacząco na postrzeganie wesela jako całości. Jeśli zarówno dania, jak i sposób ich podania będą spełniały nasze oczekiwania przyjęcie zyska wizerunek wykwintnego i eleganckiego.

Warto zadbać o te dwa czynniki choć z pewnością jest wiele elementów wpływających na zadowolenie gości. Należy jednak wiedzieć, że odpowiedni catering to już połowa sukcesu.

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>