Inwestycja goni inwestycję

 

mieszkanie-blokMożna się tak naprawdę zastanawiać, czy u Polaków mieszkających w Warszawie, a także w innych miastach nastąpiły jakieś kluczowe zmiany? Czyżby Polacy nagle stali się bogatsi, mogli sobie pozwolić na zakup drogich mieszkań? Pozornie tak właśnie można sądzić patrząc na to, co się dzieje na rynku mieszkaniowym w stolicy, a chodzi głównie o nowe mieszkania jakie oferuje Warszawa, aczkolwiek nie tylko. Na chwilę obecną powstaje 426 nowych inwestycji, a to jeszcze nie koniec. Można zapytać, kto to kupi, ale okazuje się, że chętnych na pewno nie brakuje. Oczywiście rynek wtórny w Warszawie również nie stoi bezczynnie i wiele nieruchomości znajduje swoich nowych właścicieli.

Rynek nieruchomości

Mieszkania na rynku pierwotnym zazwyczaj znajdują się na cichych osiedlach niekoniecznie umiejscowionych gdzieś daleko od zgiełku centrum miasta. Jak najbardziej, bowiem możemy je spotkać bardzo blisko ścisłego centrum, aczkolwiek oczywiście mówimy o ciszy i pełnym spokoju. Nowe mieszkania, bowiem są budowane na zamkniętych terenach, z własnym monitoringiem oraz z bliskim dostępem do sklepów, przedszkoli, szkół czy też innych punktów usługowych. Nie brakuje tam także podziemnych garaży. Przykład takiego osiedla zobaczyć można na stronie www.19dzielnica.pl. Można śmiało powiedzieć, że są to w pełni zaplanowane inwestycje. Nowe inwestycje mieszkaniowe Warszawa posiada i ten fakt nie ulega wątpliwości. Można nawet sądzić, że w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych nowych inwestycji i jednocześnie też nie powinno zabraknąć chętnych osób, aby zakupić te nowe mieszkania. Jak więc widać, Warszawa rośnie nam w siłę.

Tagi:

 
 
 

0 komentarzy

 

Bądź pierwszy! Odpowiedz na artykuł.

 

Zostaw komentarz

 
XHTML: Możesz użyć znaczników:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>